ODPOWIEMY NA KAŻDE TWOJE PYTANIE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

IMIĘ
NAZWISKO
NUMER TELEFONU
TWÓJ E-MAIL
TREŚĆ WIADOMOŚCI
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

REZERWUJ

APARTAMENT KOZINIEC 

O NAS 

LUKSUS Z DOMIESZKĄ TRADYCJI

Apartamenty Koziniec to zaskakujące miejsce na mapie Zakopanego. Skryte w oddalonym od centrum miejscu, w którym dzień rozpoczyna się ciszą i niespiesznym podziwianiem otaczającej przyrody. Taras daje możliwość wypicia porannej kawy na świeżym powietrzu ale nowoczesne i luksusowo urządzone wnętrza apartamentów także zachęcają do odpoczynku w nich z najbliższymi. To, co oferujemy to 100% prywatności, komfortowy wypoczynek, a także dogodną bazę wypadową dla zwiedzających!

LOKALIZACJA

BLISKO LECZ ZACISZNIE  

 

Apartamenty Koziniec znajdują się w Zakopanem, przy spokojnej i pozbawionej wielkiego ruchu ulicy. Miejsce jest idealne aby w ciszy wypocząć, poczytać na tarasie i rozkoszować się z oddali widzianymi górskimi krajobrazami. Jeśli pragniesz oddechu od wielkomiejskiego szumu, to miejsce jest zdecydowanie dla Ciebie!

Jest to także dobra baza wypadowa dla narciarzy oraz wielbicieli trekkingu. Autem można szybko dostać się do pobliskich stoków narciarskich, a spacerowicze z radością dostaną się pieszo także do ciekawych miejsc w mieście.

   zobacz więcej  

+48 880 563 097

REGULAMIN

Ul. Droga na Antałówkę 12, 34-500 Zakopane