REZERWUJ

DOMEK U ZAJĄCÓW 

Niezapomniane chwile w uroczym domku na łonie natury. Domek u Zająców powstał w miejscu idealnym do spędzenia urlopu w ciszy i odcięcia się od codziennych obowiązków. Lokalizacja jest wprost idealna - łatwo tutaj dotrzeć, gdyż adres znajduje się tuż przy szosie, jednak droga ta jest daleko od centrum więc zapewnia spokój i rozkoszowanie się pobliską naturą. Jeśli chcesz wypocząć pośród gór i lasów to tylko w Domku u Zająców!

TWORZYMY MIEJSCE DLA CIEBIE 

 

To, co motywuje nas w naszej pracy to satysfakcja i zadowoleni z wypoczynku Goście. Dlatego staramy się być otwarci na potrzeby oraz wymaganie jakie posiadacie. Poza standardową ofertą, postaramy się spełnić dodatkowe życzenia. 

Co oferujemy oprócz naszej otwartości i chęci współpracy? Przede wszystkim przyjazną atmosferę a także przytulne miejsce w zacisznym miejscu pośród natury.

OMKI

D

TWOJE MIEJSCE W STOLICY TATR

 

Domki u Zająców to dwa segmenty, które posiadają takie samo rozmieszczenie oraz możliwości zakwaterowania. Każdy z segmentów może pomieścić maksymalnie 7 osób. Znajduje się w nich wyposażenie pozwalające na wygodne zaaklimatyzowanie się (przestronne szafy i komody), spożycie pysznych posiłków (dobrze wyposażona kuchnia) oraz przyjemne spędzenie czasu (darmowe wifi, telewizor, wyjście z salonu do ogrodu).

 

Nasze segmenty składają się z następujących poziomów:

 

PARTER

Jest to przestrzeń głównie wypoczynkowa, służąca wspólnym chwilom w gronie przyjaciół czy bliskich. Tutaj znajduje się salon z wygodnymi kanapami i telewizorem. Salon połączony jest z dobrze wyposażoną kuchnią. Na parterze dostępna jest też łazienka z prysznicem.

 

PIĘTRO

Piętro to jedna z dwóch stref sypialnianych. Umieściliśmy na piętrze dwie sypialnie, z których każda pomieści po dwie osoby.

 

PODDASZE

Na poddaszu znajduje się tylko jedna sypialnia, jednak zmieści ona trzy osoby. Idealna jest więc dla rodziny z jednym dzieckiem.

KUCHNIA

INTERNET

WYPOSAŻENIE

DARMOWY PARKING

SZTUĆCE, TALERZE

LODÓWKA

ZMYWARKA

CZAJNIK

RĘCZNIKI

PRYSZNIC

TELEWIZOR

OGRZEWANIE

 REZERWUJ DOMEK →

ZOBACZ APARTAMENT

Domek Nr 2

450 zł

/noc

od

max. 7 os.

50 m²

 REZERWUJ DOMEK →

ZOBACZ APARTAMENT

Domek Nr 1

450 zł

/noc

od

max. 7 os.

50 m²

ALERIA

G

Domek 

Nr 1

Domek 

Nr 2

ONTAKT

K

DOMEK U ZAJĄCÓW 

Ul. Droga do Olczy 11 c, 34-500 Zakopane

ADRES

KONTAKT

mBank

54 1140 2004 0000 3102 5754 7049

DANE BANKOWE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

IMIĘ

NAZWISKO

NUMER TELEFONU

TWÓJ E-MAIL

TREŚĆ WIADOMOŚCI

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

REGULAMIN

Ul. Droga do Olczy 11 c, 34-500 Zakopane