Ul. Droga do Olczy 11 c, 34-500 Zakopane

REGULAMIN

IMIĘ

NAZWISKO

NUMER TELEFONU

TWÓJ E-MAIL

TREŚĆ WIADOMOŚCI

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

DANE BANKOWE

54 1140 2004 0000 3102 5754 7049

mBank

KONTAKT

ADRES

Ul. Droga do Olczy 11 c, 34-500 Zakopane

DOMEK U ZAJĄCÓW 

K

ONTAKT

Domek 

Nr 2

Domek 

Nr 1

G

ALERIA

50 m²

max. 7 os.

od

/noc

450 zł

Domek Nr 1

ZOBACZ APARTAMENT

50 m²

max. 7 os.

od

/noc

450 zł

Domek Nr 2

ZOBACZ APARTAMENT

OGRZEWANIE

TELEWIZOR

PRYSZNIC

RĘCZNIKI

CZAJNIK

ZMYWARKA

LODÓWKA

SZTUĆCE, TALERZE

DARMOWY PARKING

WYPOSAŻENIE

INTERNET

KUCHNIA

TWOJE MIEJSCE W STOLICY TATR

 

Domki u Zająców to dwa segmenty, które posiadają takie samo rozmieszczenie oraz możliwości zakwaterowania. Każdy z segmentów może pomieścić maksymalnie 7 osób. Znajduje się w nich wyposażenie pozwalające na wygodne zaaklimatyzowanie się (przestronne szafy i komody), spożycie pysznych posiłków (dobrze wyposażona kuchnia) oraz przyjemne spędzenie czasu (darmowe wifi, telewizor, wyjście z salonu do ogrodu).

 

Nasze segmenty składają się z następujących poziomów:

 

PARTER

Jest to przestrzeń głównie wypoczynkowa, służąca wspólnym chwilom w gronie przyjaciół czy bliskich. Tutaj znajduje się salon z wygodnymi kanapami i telewizorem. Salon połączony jest z dobrze wyposażoną kuchnią. Na parterze dostępna jest też łazienka z prysznicem.

 

PIĘTRO

Piętro to jedna z dwóch stref sypialnianych. Umieściliśmy na piętrze dwie sypialnie, z których każda pomieści po dwie osoby.

 

PODDASZE

Na poddaszu znajduje się tylko jedna sypialnia, jednak zmieści ona trzy osoby. Idealna jest więc dla rodziny z jednym dzieckiem.

D

OMKI

DLA KAŻDEGO COŚ KOMFORTOWEGO

 

Spokojny wypoczynek w przytulnym miejscu to jeden z głównych warunków udanego urlopu. U Zająców masz to jak w banku! Pomocni Gospodarze i przyjazna atmosfera pozwalają swobodnie czuć się na wyjeździe. Dla kogo stworzone zostały nasze Domki? Dla każdego! Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby Gości - zawsze chętnie wysłuchamy Waszych próśb i postaramy się je spełnić. Jesteśmy po to, aby zapewnić Wam komfortowy i swobodny pobyt w Zakopanem!

 

Dzięki naszej lokalizacji - przy jednej z głównych ulic wjazdowych do Zakopanego bardzo łatwo nas znaleźć. Jednocześnie nasi Goście mogą cieszyć się spokojem i brakiem wzmożonego ruchu, który tak utrudnia życie mieszkańcom centrum miasta. Samochodem szybko i łatwo można dostać się do najważniejszych miejsc turystycznych miasta, a także do okolicznych miasteczek, które także mają wiele do zaoferowania.

Ustronny rejon Zakopanego, który pozwoli pełną piersią odetchnąć i zapomnieć o pędzie dzisiejszego świata. To tutaj powstała Willa u Zająców II - miejsce niepozorne a zarazem niebywale urokliwe. Gdzieś pośród gór i lasów, a jednocześnie łatwo dostępne, tuż przy drodze. Pozwalające odciąć się od tego co pospieszne, męczące i ulotne. 

Wybierz Willę u Zająców II i przekonaj się, że otoczenie pięknej przyrody i domowa atmosfera wystarczą, aby przeżyć bajeczne chwile z najbliższymi!

DATA PRZYJAZDU

DATA WYJAZDU

REZERWUJ

DOMEK U ZAJĄCÓW 

REZERWUJ