REZERWUJ

REGULAMIN

Jaszczurówka 25g, 34-500 Zakopane

ODPOWIEMY NA KAŻDE TWOJE PYTANIE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

IMIĘ
NAZWISKO
NUMER TELEFONU
TWÓJ E-MAIL
TREŚĆ WIADOMOŚCI
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

SIELSKI WYPOCZYNEK W DOMOWYM KLIMACIE

 

Willa u Zająców I to bardzo dobre miejsce noclegowe dla par, znajomych a także rodzin. Dysponujemy pokojami i apartamentem, które pomieszczą od 2 do maksymalnie 5 osób. Willa sąsiaduje z przepięknym lasem oraz uroczym Potokiem Olczyskim. Posiada także własny ogród - wypoczynek na świeżym powietrzu to przecież główny cel przyjazdu na Podhale! Nasi Goście cenią nas za przyjazną atmosferę oraz za dbałość jaką wkładamy w utrzymanie porządku i ładu w Willi.

   zobacz więcej  

WILLA U ZAJĄCÓW I 

O NAS 

KUCHNIA Z JADALNIĄ

W naszej Willi przygotowaliśmy ogólnodostępną kuchnię, w której Goście spokojnie mogą przygotować posiłek. Wyposażyliśmy ją we wszystkie niezbędne sprzęty gospodarstwa domowego, a także przyprawy. W strefie jadalnianej można komfortowo i bez pośpiechu wypić poranną kawę i zjeść śniadanie, aby w pełni sił i energicznie rozpocząć urlopowy dzień! 

REKREACYJNE MOŻLIWOŚCI OBOK NAS

Mieszkania u Zająców cechuje korzystny dostęp do znanych punktów rekreacyjnych w Zakopanem. 

→ Skocznia narciarska Wielka Krokiew to odległość tylko 2,9 km! Miejsce, które odwiedzić musi każdy wielbiciel skoków, a także miłośnik krajobrazów oglądanych z góry.

Kasprowy Wierch - szczyt ten cieszy się dużą popularnością wśród turystów, wielbicieli trekkingu oraz narciarzy. Dostać się na niego można pieszo lub kolejką, która startuje z Kuźnic - zaledwie 2km od nas! 

Nosal - znany i wymagający wyciąg narciarski, który ucieszy amatorów sportu białego szaleństwa.  Poza walorami rekreacyjnymi dużym atutem tego miejsca jest szybki dostęp - znajduje się on 800 m od naszej willi. 

Krupówki - ulica, którą trzeba przejść będąc w Zakopanem. Tutaj można dobrze zjeść i się napić. Zrobić wyjątkowe zdjęcia pamiątkowe z misiem oraz słynnym pomnikiem czytającego górala. Klimat Podhala najlepiej można dostrzec wśród straganów przepełnionych folklorystycznymi pamiątkami.

Morskie Oko - do parkingu Morskie Oko w Palenicy to od nas rzut beretem. A dalej już pieszo lub fasiągami. Niezależnie od wybranej opcji wspaniałe widoki oraz wyjątkowy klimat przepięknego jeziora gwarantowane!

Dolina Olczyska - gwarantująca urocze widoki, a także zobaczenie zabytkowych szałasów pasterskich. Piękna i niewymagająca dolina, która zielonym szlakiem prowadzi do Wielkiego Kopieńca, z którego rozpościera się niezapomniany pejzaż szczytów otaczających Halę Gąsienicową.

 

Krótki spacer wystarczy aby Goście naszych mieszkań dotarli do okolicznych restauracji na pyszny, tradycyjny posiłek góralski.

W ogrodzie nasi Goście mogą rozpalić grilla, a nawet prawdziwe ognisko! Podczas gdy starsi wypoczywać będą w klimatycznej altanie, młodsi mogą skorzystać z huśtawki.