Willa u Zająców I gwarantuje korzystny dostęp do znanych punktów rekreacyjnych w Zakopanem. Skocznia narciarska Wielka Krokiew to odległość tylko 2,9 km! Nieco ponad 2 km dzielą nas od Kuźnic, z których można kolejką dostać się na Kasprowy Wierch. Szczyt ten cieszy się dużą popularnością wśród turystów, wielbicieli trekkingu oraz narciarzy. Miłośnicy białego szaleństwa szybko dostaną się też do wyciągu narciarskiego Nosal (800 m od willi). Krótki spacer wystarczy aby Goście naszej willi dotarli do okolicznych restauracji na pyszny, tradycyjny posiłek góralski.

W ogrodzie nasi Goście mogą rozpalić grilla, a nawet prawdziwe ognisko! Podczas gdy starsi wypoczywać będą w klimatycznej altanie, młodsi mogą skorzystać z huśtawki.

REKREACYJNE MOŻLIWOŚCI OBOK NAS

W naszej Willi przygotowaliśmy ogólnodostępną kuchnię, w której Goście spokojnie mogą przygotować posiłek. Wyposażyliśmy ją we wszystkie niezbędne sprzęty gospodarstwa domowego, a także przyprawy. W strefie jadalnianej można komfortowo i bez pośpiechu wypić poranną kawę i zjeść śniadanie, aby w pełni sił i energicznie rozpocząć urlopowy dzień! 

KUCHNIA Z JADALNIĄ

O NAS 

WILLA U ZAJĄCÓW I 

   zobacz więcej  

SIELSKI WYPOCZYNEK W DOMOWYM KLIMACIE

 

Willa u Zająców I to bardzo dobre miejsce noclegowe dla par, znajomych a także rodzin. Dysponujemy pokojami i apartamentem, które pomieszczą od 2 do maksymalnie 5 osób. Willa sąsiaduje z przepięknym lasem oraz uroczym Potokiem Olczyskim. Posiada także własny ogród - wypoczynek na świeżym powietrzu to przecież główny cel przyjazdu na Podhale! Nasi Goście cenią nas za przyjazną atmosferę oraz za dbałość jaką wkładamy w utrzymanie porządku i ładu w Willi.

IMIĘ
NAZWISKO
NUMER TELEFONU
TWÓJ E-MAIL
TREŚĆ WIADOMOŚCI
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ODPOWIEMY NA KAŻDE TWOJE PYTANIE

Jaszczurówka 25g, 34-500 Zakopane

REGULAMIN