REZERWUJ

REGULAMIN

Jaszczurówka 25g, 34-500 Zakopane

   REZERWUJ   →

Ten typ pokoju sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak również grupy znajomych. Znajduje się w nim jedno łóżko podwójne oraz dwa łóżka pojedyncze, które również można zsunąć w jedno większe łoże. Wyposażyliśmy ten pokój w szafy i komodę oraz czajnik elektryczny. Posiada także telewizor na wyłączność Gości oraz darmowe Wifi. W pokoju dostępna jest łazienka z prysznicem. Istnieje możliwość wybrania pokoju z balkonem.

240 zł

/ noc

od

POKÓJ 4- OSOBOWY

   REZERWUJ   →

Idealne rozwiązanie dla rodziny 2+1. Jedno łoże podwójne i jedno łóżko pojedyncze gwarantują spokojny i wygody sen naszym Gościom. Pokój dysponuje prywatną łazienką z prysznicem i toaletą. Na wyposażeniu znajduje się pojemna szafa, telewizor oraz stół z krzesłami. W pokoju dostępny jest też elektryczny czajnik. Goście skorzystają tu z darmowego Wifi. W cenie pobytu jest także parking.

Istnieje możliwość wynajmu pokoju z balkonem.

200 zł

/ noc

od

POKÓJ 3- OSOBOWY

   REZERWUJ   →

Wyposażone w komfortowe, podwójne łoża stanowiące idealne miejsce wypoczynku dla par. W pokoju dostępna jest także szafa i stolik oraz telewizor. Udogodnieniem jest elektryczny czajnik w każdym pokoju. Dostępna jest także prywatna łazienka z prysznicem i toaletą.

Wifi dostępne jest w pokoju bezpłatnie. Goście mają również do dyspozycji bezpłatny parking.

140 zł

/ noc

od

POKÓJ 2- OSOBOWY

POKOJE 2, 3 i 4- OSOBOWE

WILLA U ZAJĄCÓW I

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

50 m²

   ZOBACZ APARTAMENT

max. 5 os.

350 zł

/ noc

od

APARTAMENT 5- OSOBOWY

ZWIERZĘTA NIE SĄ AKCEPTOWANE

WYMELDOWANIE DO → 10.00

ZAMELDOWANIE OD → 14.00

WAŻNE INFORMACJE

INTERNET

WYPOSAŻENIE

DARMOWY PARKING

RĘCZNIKI

PRYSZNIC

SZAFA

OGRÓD

BALKON

OGÓLNODOSTĘPNA KUCHNIA

SPRZĘT DO GRILOWANIA

TELEWIZOR

OGRZEWANIE

Dla naszych Gości przygotowaliśmy w sumie 14 pokoi oraz 1 apartament. Ich wyposażenie umożliwia wygodne zaaklimatyzowanie się i komfortowy wypoczynek po zwiedzaniu czy korzystaniu z rekreacyjnych możliwości naszej okolicy. Schludnie urządzone wnętrza pozwolą poczuć się jak w domu - przytulnie i ciepło. 

MIEJSCA NOCLEGOWE DLA KAŻDEGO!