REGULAMIN

Ul. Droga do Olczy 11 c, 34-500 Zakopane

REZERWUJ

   REZERWUJ   →

Przestronne, wygodne, dające poczucie prywatności dla każdej z mieszkających tu osób. Tu także dajemy swobodę jeśli chodzi o konfigurację noclegu. Można wybrać pokój z czterema pojedynczymi łóżkami lub pokój z dwoma łóżkami pojedynczymi i jednym łożem podwójnym. Niezależnie od ilości łóżek, każdy pokój czteroosobowy ma swój balkon, a z niego zapierające dech w piersiach widoki. Wyposażyliśmy pokoje w przestronne szafy, stoły z krzesłami, telewizor oraz czajnik elektryczny. W pokoju dostępna jest prywatna łazienka z prysznicem.

280 zł

/ noc

od

POKÓJ 4- OSOBOWY

   REZERWUJ   →

W zależności od tego w jakim składzie planujecie urlop, można zdecydować się na pokój z trzema pojedynczymi łóżkami (polecany dla znajomych, przyjaciół) lub z jednym łożem podwójnym i jednym pojedynczym (preferowany przez rodzinę 2+1). Ten typ pokoju także posiada prywatną łazienkę z prysznicem. Wyposażenie stanowią szafa i komody, stół z krzesłami, telewizor  oraz czajnik elektryczny. Atutem jest możliwość podziwiania pięknych widoków górskich z balkonu.

220 zł

/ noc

od

POKÓJ 3- OSOBOWY

   REZERWUJ   →

Powierzchnia tego rodzaju pokoju nie odbiera mu praktyczności. Idealnie nada się zarówno dla pary jak i znajomych.  Postaraliśmy się bowiem o urozmaicenie i dysponujemy pokojami, które wyposażone są w jedno duże łóżko dwuosobowe lub dwa pojedyncze łóżka.

Dostępne są pokoje z balkonem lub bez. Każdy typ pokoju ma prywatną łazienkę z prysznicem. W wyposażeniu są także: szafa/komoda, stolik z krzesłami, telewizor  oraz czajnik elektryczny.

160 zł

/ noc

od

POKÓJ 2- OSOBOWY

POKOJE 2, 3 i 4- OSOBOWE

WILLA U ZAJĄCÓW II

ZWIERZĘTA NIE SĄ AKCEPTOWANE

WYMELDOWANIE DO → 10.00

ZAMELDOWANIE OD → 14.00

WAŻNE INFORMACJE

INTERNET

WYPOSAŻENIE

DARMOWY PARKING

RĘCZNIKI

PRYSZNIC

SZAFA

OGRÓD

BALKON

OGÓLNODOSTĘPNA KUCHNIA

SPRZĘT DO GRILOWANIA

TELEWIZOR

OGRZEWANIE

Willa u Zająców II może pochwalić się nowoczesnymi, zawsze czystymi i perfekcyjnie przygotowanymi dla Gości pokojami. W sumie mamy ich 10, a pomieszczą one od 2 do 4 osób. Urządziliśmy je gustownie i przede wszystkim estetycznie. Użyliśmy w wyposażeniu drewnianych, eleganckich mebli, którym uroku dodają elementy wystroju w nieco jaśniejszych, wyróżniających się barwach. Chcemy, aby nasi Goście czuli się przytulnie jak w domu.

PRZYTULNIE I BEZ OGRANICZEŃ